Geek.com.tr, dijital reklam modeli ile gelir elde eden bir internet sitesidir ve kullanıcılara sunulan hizmet sırasında ortaya çıkan maliyeti bu modeller ile karşılar.

Bu model genellikle sitenin herhangi bir yerinde yer alan banner tipi reklamlardan, sponsorlu içeriklerden veya ücretli bağlantılardan oluşur.

Geek.com.tr, okurlar için kullanıcı dostu, tarafsız ve güvenilir bir platform deneyimi sunmak için uygulanan çeşitli politikalara sahiptir.

Bir içeriğin planlamasından yayınlanmasına kadar uzanan her adımda etik değerlere sıkı bir şekilde bağlılık gösteriyoruz ve bu değerleri kendi sektör öncüsü ilkelerimiz ile harmanlıyoruz.

Geek üzerinde gördüğünüz bir içeriğin reklam olup olmadığı, dolayısı ile gerçeği yansıtıp yansıtmadığı konusunda herhangi bir soru işareti taşımanıza gerek yok!

Geek Guvenilir Deneyim Politikasi

Güvenilir Deneyim Politikası’nın bir parçası olarak tüm sponsorlu içeriklerimizi açık ve görünür bir şekilde “Sponsorlu” etiketi ile işaretliyoruz.

Ayrıca “Sponsorlu” etiketinin üzerine tıklayarak bugüne dek üretilmiş olan bütün sponsorlu içerikleri görmenize de olanak tanıyoruz.

Geek.com.tr üzerinde yayımlanan tüm içerikler alanında uzman veya “Geek” olarak tanımlanan bu alana ilgili kişiler tarafından üretilir.

Geek.com.tr aracılığı ile edindiğiniz bir bilginin doğru olduğundan emin olmanız olmanız için sıkı kontrol prosedürleri uyguluyoruz.

Her ne amaçla olursa olsun kullanıcıyı yanıltma ihtimali olan başlıkları, açıklamaları, görselleri, bağlantıları veya paylaşımları kullanmıyoruz.

Üstelik bu politikamızı birebir olarak sponsorlu içerikler için de uyguluyoruz: Böylece herhangi bir markanın, ajansın veya kişinin doğruluğu açıkça kanıtlamayan süslü iddialarda bulunmasının önüne geçiyoruz.

Geek.com.tr aracılığı ile edindiğiniz bir bilginin doğru olduğundan her zaman emin olmanız olmanız için sıkı kontrol prosedürleri uyguluyoruz.

Her ne amaçla olursa olsun kullanıcıyı yanıltma ihtimali olan başlıkları, açıklamaları, görselleri, bağlantıları veya paylaşımları kullanmıyoruz.

İçeriklerimizde o içerikle ilgili olmadığını düşündüğümüz konuları uzun uzun anlatıp kelime sayısını artırmak, algoritmalara odaklanıp her yere anahtar kelime yazmak ve sitemizde daha uzun vakit geçirmeniz için aynı cümleleri tekrar etmek gibi kullanıcı karşıtı uygulamalara yer vermiyoruz.

Böylece o içerikte ne görmek istiyorsanız, yalnızca onu görüyorsunuz.

İnceleme içeriklerimizde herhangi bir donanımı veya yazılımı açık bir şekilde tavsiye etmeden önce onu test ederek değerlendirmelere tabi tutuyor ve yayın öncesi kontrollerden geçiriyoruz.

İncelemelerimizde herhangi bir markanın veya ajansın neler söylememizi istediği ile değil, bizim ne düşündüğümüz ile ilgileniyoruz.

Bir ürün belirlediğimiz standartları karşılamıyorsa nedeni ile birlikte açıklıyor, bir ürünün herhangi bir sebeple alınmaması gerektiğini düşünüyorsak bunu açıkça belirtiyoruz.

Bir marka veya ajans bu politikalarımızı kabul etmediği durumda kendisi ile çalışmamızın mümkün olmadığını açıkça belirtiyoruz.

Geek.com.tr üzerinden başka bir internet sitesine bağlantı vermeden önce o internet sitesinin güvenilirliğini analiz ediyoruz.

Geek Guvenilir Deneyim Politikasi

Kullanıcıların, biz açık veya kapalı bir şekilde bu amaçla yönlendirmemiş olsak da, finansal olarak zarara uğrayabilecekleri herhangi bir platforma ücretli ve / veya ücretsiz olarak bağlantı vermiyoruz.

Geek.com.tr (Geek) tarafından uygulanan İçerik Politikası ve Güvenilir Deneyim Politikası hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin.